Par mumsPakalpojumiKlientiKontakti ENG   RUS     Enols
Par firmu Enols
 
Kas mēs esam?
Enols ir kompānija, kas ražo programmnodrošinājumu un konsultē informācijas tehnoloģiju jomā. Kā arī mēs piedāvājam grāmatvedības pakalpojumus Latvijā. Mūsu programmnodrošinājuma izstrādes centrā Latvijā strādā augsti kvalificēti IT-profesionāli. Mēs ātri attīstāmies kā programmēšanas kompānija.
Enols sniedz savus IT pakalpojumus daudzām korporācijām, galveno kārt izvietotām ASV un Kanādā. Mūsu personāls sniedz klientiem savas zināšanas, pieredzi un tehnisko kompetenci. Mēs esam talantīgu konsultantu organizācija ar lielu pieredzi sistēmas dizainā, izstrādē, izpildē un apkalpošanā. Mūsu profesionālajiem IT-konsultantiem ir zināšanas programmatūras inženierijā, objektu orientēšanas programmēšanā, grafiskā interfeisa konstruēšanā, ActiveX un COM/DSOM, ADO tehnoloģijās, relāciju un objektu orientētu datu bāzēs, klients/serveris aprēķinos un citās mūsdienu programmnodrošinājuma izstrādes metodoloģijās. Mūsu eksperti kombinē zināšanas programmu inženierijā ar pieredzi projektu vadīšanā augstās kvalitātes risinājumu nodrošināšanai privātklientiem un jebkura lieluma un darbības sfēras firmām.

Kāpēc mēs?
Enols palīdz saviem klientiem uzlabot programmnodrošinājuma izstrādes metodes. Mēs nodrošinām augstu risinājumu kvalitāti dažādās nozarēs, tādās kā biznesa pielikumu ražošana, risinājumi datu bāžu jomā, interneta mājas lapu izstrāde un uzturēšana utt. Mēs strādājam saskaņā ar klienta budžetu, un mēs izpildām savu darbu laikā. Mūsu metodoloģija pamatojas uz “labāko pieredzi” industrijā. Mēs varam noteikt projekta prasības, organizācijas mērķus un komandas dinamiku, lai organizēt izstrādes procesu saskaņā ar klienta specifiku. Mūsu klienti ik brīdi pārliecinās par mūsu pakalpojumu augsto kvalitāti.
Priekš mums nav pārāk mazu vai pārāk lielu uzdevumu – mēs augsti vērtējam katru klientu. Mēs gribam atvieglot mūsu klientu dzīvi, pateicoties augsto tehnoloģiju pielietošanai. Mums ir profesionāli, kas var apmācīt, konstruēt, attīstīt, uzlabot, noregulēt, izpildīt un uzturēt informācijas tehnoloģiju dažādus aspektus.

Mērķis
Mūsu mērķis ir piedāvāt mūsu klientiem drošu risinājumu. Mēs cenšamies sniegt kvalitatīvus pakalpojumus visās ar klientu sadarbības fāzēs, no sākuma kontakta līdz beigu stadijai un uzturēšanai. Mūsu reputācija ir tiešais mūsu darba secinājums. Mūsu pastāvīgais mērķis ir mūsu klientu uzticība. Bez izstrādes un uzturēšanas, mūsu mērķis ir ilgu un ciešu attiecību veidošana ar visiem mūsu klientiem.
Samaziniet jūsu izdevumus tagad, uzdodot jūsu projekta izpildi mums. Iegūstiet peļņu no zemas darbaspēka izmaksas un augstas programmētāju profesionalitātes Austrumu Eiropā.

Nešaubīties un sazināties ar mums, ja jūs esat ieinteresēti mūsu pakalpojumos!
 
 
  Autortiesības pieder © 2005-2023 Enols. Visas tiesības aizsargātas. ENG   RUS